KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13699438

nr 1369 9438

Etsningar

4 st. Oidentifierad konstnär, Signerad. Och numrerade. Motivet: 34x25 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 december 2020
kl 19:19:37